logo okragle na podstronach

Wesela

Wesela to najczęściej obsługiwane przez nas uroczystości. Być może z racji naszego nastawienia, bo jak możecie przeczytać w zakładce „O nas” pracowaliśmy również jaki managerowi domów weselnych i dużych restauracji organizujących wesela. Dlatego postanowiliśmy stworzyć osobną zakładkę, tylko odnośnie wesel. Zdecydowanie najprzyjemniejsza forma obsługi jaką można doświadczyć, a dodatkowy bar z drinkami jest świetną często wybieraną i mocno obleganą atrakcją, przy weselnej zabawie. Dla nas to również wspaniałe chwile, móc uczestniczyć i zapisać się na stałe w tym wyjątkowym dniu dwojga ludzi. 

Oferta wesela

Nasza oferta weselna, to kompleksowa obsługa barmańska przyjęcia weselnego. Zwykle nie ustalamy długości trwania nasze obsługi, ponieważ wychodzimy z założenia, że nie ma dwóch takich samych przyjęć, a jeśli bar będzie cieszył się zainteresowaniem do samego końca waszego przyjęcia, to z przyjemnością będziemy serwować drinki nawet po wschodzie słońca.

W naszej ofercie, mamy dla was specjalnie przygotowane menu, oczywiście każdy dobry barman pyta swoich gości o preferencje smakowe, a drink wykreowany przez niego ma trafić w gusta osoby która go zamawia, mimo to dla niezdecydowanych menu może pojawić się na naszym barze. W podstawowym pakiecie nie zabraknie oczywiście kolorowych drinków, a my w całości zapewniamy syropy na waszą imprezę, po naszej stronie oraz zawarte w koszcie przyjęcia są również owoce, oraz wykonanie ciekawych ozdób z darów natury. W zależności od standardu, a w naszej ofercie znajdziecie również imprezy o standardzie podwyższonym, na którym pojawią się owoce oraz alkohole bardziej „egzotyczne”. Jak likier z marakui, ciekawe rumy oraz whisky single malt, a z owoców ozdoby z kumkwatu, czy rabarbaru.

Alkohole

Zamówienie na alkohole szczegółowo omawiamy, w celu poznania waszych oczekiwań, budżetu na ten cel przeznaczonego. Możemy stworzyć dokładną listę zakupów, według której zrobicie zakupy, lub możemy my zrobić zamówienie. Wiąże się to z dodatkową opłatą w wysokości 150 zł, warto jednak wiedzieć że mamy preferencyjne stawki na większość alkoholi, więc przy większym zamówieniu, może się to okazać opcją tańszą.

Dojazd

Na terenie Podhala i pobliskich regionów, dojazd nie jest obciążany żadnym kosztem. Świadczymy usługę na terenie całego kraju, a w przypadku odległych regionów, ustalamy indywidualnie stawkę dodatkową za dotarcie do was. Zjawiamy się dwie godziny przed przyjęciem, a w wcześniej ustalonym miejscu, rozstawiamy nasz mobilny bar. Jest to bar z białej pikowanej skóry, o modulowanej długości. Posiadamy oczywiście znaczną ilość sprzętu barmańskiego, w tym coolerów, podajników na serwetki oraz różnego rodzaju szkła cocktailowego (jesteśmy w stanie obsługiwać imprezy nawet na 400 osób).

Barmani

Nasi barmani to zwykle właściciel (za barem od 10 lat, praca w topowych Polskich cocktail barach, praca jako manager gastronomii w hotelach) oraz grupa barmanów z podobnym doświadczeniem i wiedzą. Wiedzą cocktailową znacznie wybiegająca po za wykonywanie kolorowych kompozycji, a chętnie przyrządzając światowe klasyki, opowiadając i dzieląc się często zawiłymi historiami powstania. To z pewnością obsługa z tych lepszych lokali, mająca za sobą lata spędzone za barową ladą. Barmani znakomicie wiedząc czym jest profesjonalna obsługa, gościnność, grzeczność. Będący tam w jednym celu, sprawienie aby ten dzień był jak z waszych marzeń, idealny. 

Rezerwacja

Rezerwacja przyjęcia, to kontakt telefoniczny i spotkanie, lub mobilne uzgodnienie warunków, w przypadku znacznej odległości przesyłamy umowę, a w przypadku regionu Podhala ustalamy spotkanie w celu jej podpisania, oraz wpłaty umówionej zaliczki. Przed przyjęciem spotykamy się jeszcze raz, omawiając dokładnie jego przebieg i podnosząc was trochę na duchu żartem, starając się odpędzić stres.

Cennik

Wesele do 100 osób = opłata standardowa 1200 zł

Wesele powyżej 100 osób (wymaga dodatkowego barmana) opłata standardowa 1600 zł

Wesele dwu dniowe = drugi dzień w kwocie 40% kwoty dnia pierwszego

Dojazd = na terenie Podhala i okolic, gratis. Po za tymi regionami, ustalany indywidualnie.

Podwyższony standard = cena ustalana indywidualnie (Cenna ulega lekkiemu podwyższeniu, z powodu wzrostu kosztów przygotowania)

Przykładowe menu imprezy o podwyższonym standardzie

French ’75
Gin, syrop z kwiatu bzu, sok z limonki, prosecco
Cocktail delikatny, kwiatowy, a mimo to bardzo mocny. Nazwa pochodzi od francuskiej armaty 75mm.

Negroni
Gin, campari, martini rosso
Mocno wytrawny, lekko gorzkawy cocktail. Którego twórca był hrabia Negroni, a powstał z cocktaili milano-torino

Whisky sour
Whisky, miód, sok z cytryny, białko jajka
Wariacia na słynne whisky sour. Przenikający się smak słodko-kwaśny oraz wyostrzenie smaku umami, za pomocą kwasu glutaminowego.

Sex on the Beach
Wódka, malibu, syrop brzoskwiniowy, sok pomarańczowy, żurawina,
Zdecydowanie słodki, owocowy smak. Najsłynniejszy cocktail lat ’90. Kochany przez kobiety, a przez mężczyzn po pijany ukradkiem przed kumplami.

Ogórkowy collins
Gin, ogórek, sok z cytryny, syrop cukrowy, woda gazowana,
Odświeżający, ożywczy smak ogórka. Modny w ostatnich latach, ogórkowa wariacja na klasycznego drinka na ginie.

Bloody marry
Wódka, sok pomidorowy, sól, pieprz, musztarda, sos Worcestershire, seler,
Dla fanów soku pomidorowego. Krawą Marysie, albo się kocha albo się nie nawidzi. W naszym wykonaniu jest z pewnością, ciekawie doprawiona.

Z naszej strony na każdą imprezę zapewniamy:


-pomoc w doborze alkoholi, a wręcz listę zakupów, istnieje możliwość zakupu po przez naszą firmę (co może się wiązać z drobnym, dodatkowym kosztem),
-indywidualne menu na każdą imprezę, z uwzględnieniem standardu, kosztów w zależności od rodzaju imprezy,
-oczywiście naszą obsługę barmańską,
-mobilne bary (posiadamy kilka barów, w tym ekskluzywne bary z pikowanej skóry, idealny przy weselach),
-lód,
-słomki, mieszadełka, dekoracje do drinków,
-całe szkło potrzebne do obsługi,
-dekoracje, w tym również menu cocktajlowe imprezy,
-syropy barmańskie,
-owoce potrzebne do wykonania obsługi barmańskiej,