logo okragle na podstronach

O nas

Chcecie się dowiedzieć więcej o ekipie „Barman For You”? Na tej stronie znajdziecie informacje o nas. O naszych kwalifikacjach, historii naszej agencji, co nas wyróżnia i na co zwracamy szczególną uwagę. Zapraszamy do lektury…

barman for you o nas obsługa barmańska historia jak powstało barman for you  2

Nasza historia, to krótka opowieść o młodych chłopakach, którzy po przez pracę za barem odnaleźli w sobie pasję, uwierzyli w możliwość odkrywania i to nie tylko nowych smaków, lecz również świata, a także dostali możliwość poznania cudownych ludzi, którzy kreowali ich zdolności i nietuzinkowe charaktery. Chłopcy dorośli, stali się mężczyznami, profesjonalistami za barem, w międzyczasie ich drogi lekko się rozeszły, ale powstała i istnieje firma, świadcząca najwyższej klasy usługi barmańskie. Swoją przygodę z barmaństwem, zaczynaliśmy ponad 10 lat temu.

Wchodząc w dorosłe życie, zaprzyjaźniliśmy się z grupą barmanów, z najpopularniejszego wtedy klubu w Zakopanem. To właśnie oni uczyli nas, podstaw barmańskiej sztuki, wiedzy na temat alkoholi i mixowania smaków, tak aby zadowoleni goście chętnie wracali. Pokazali nam również podstawy sztuki flair, która w skrócie można określić jako „rzucanie i żonglerka butelkami”. To praca za barem którą ułatwiać i uatrakcyjnić, ma nam podrzucanie butelek i sprzętów barmańskich, przerzucanie w różny sposób z ręki do ręki, oraz turlanie ich po sobie. Swoje pierwsze kroki stawialiśmy w ogromnych klubach, których przewijające się liczy klientów, liczono w tysiącach. To ciężka praca, za przeciętne wynagrodzenie, a dodatkowo tylko w godzinach nocnych i przeważnie w okolicach weekendu.

barman for you o nas obsługa barmańska historia jak powstało barman for you

Mimo to ciężko pracowaliśmy, by z czasem awansować w hierarchii na kierowników zmiany, head barmanów i szkoleniowców. W pewnym momencie, dotarło do nas że w tym miejscu, już niczego więcej nie możemy się nauczyć. Za barem można pracować latami, w kiepskim miejscu, z bazą podstawowych alkoholi i jedyne czego się nauczymy, to umiejętność szybkiego nalewania piwa. Wybór więc padł na podróże, które właściwie trwały kilka lat, a pozwoliły pracować w naprawdę ciekawych miejscach, gdzie czerpaliśmy garściami wiedzę, umiejętności oraz pokorę do tego ile jeszcze przed nami.

Powrót na Podhale, to praca przede wszystkim w hotelach **** i *****. Następnie pierwsza praca, jako manager lokalu, później manager gastronomii w hotelu, cały czas nasza firma realizowała event-y barowe.. W całym okresie działania, zrealizowaliśmy ich grubo ponad 100.. Dziś jako profesjonaliści, pracujący w najlepszych lokalach o najwyższych standardach, nadal wkładamy w swoją pracę całe serce…

barman for you o nas obsługa barmańska historia jak powstało barman for you 3